O naszej szkole

English Club powstał z doświadczenia w edukacji, pasji oraz z chęci utworzenia nowoczesnej i przyjaznej szkoły językowej dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Naszymi innowacyjnymi metodami, ciekawą formą zajęć, przyjazną atmosferą pragniemy obudzić w naszych uczniach motywację do głębszego poznania języka angielskiego.

Każdego ucznia traktujemy indywidualnie, by umożliwić efektywniejszą naukę. Nie skupiamy się na jednym sposobie nauczania, lecz łączymy nowoczesne trendy w edukacji z najskuteczniejszymi tradycyjnymi metodami. Gwarantujemy zajęcia w małych, 6-8 osobowych grupach, w komfortowych warunkach i z użyciem pomocy dydaktycznych renomowanych wydawnictw. Ponadto prezentujemy naszym uczniom różnorodne strategie zapamiętywania słownictwa, zasad gramatycznych, co z pewnością podnosi efektywność nauczania.

W celu osiągnięcia jak najlepszych rezultatów, opieramy się na autentycznych materiałach językowych takich jak: film, muzyka czy prasa codzienna. Współpracujemy również z wydawnictwami brytyjskimi, bierzemy udział w kursach, szkoleniach, by wciąż się doskonalić i rozwijać.

Naszym atutem są otwarci i pełni entuzjazmu nauczyciele posiadający wysokie kwalifikacje i bogate doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego.

© 2014 English-Club.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
United Kingdom Bookmaker CBETTING claim Coral Bonus from link.